YOL AŞKI

x
Kapak yükleniyor... Konumunu değiştirmek için kapağı sürükleyin
 •   Eren Gedik bu yayın hakkında 4 gün önce beğenide bulundu
  Merhaba,
  05 Kasım 2023, pazar günü ELMA DAĞI - Dişkaya YGK (1.805 m)’ne araçla yol alırken Bozkuş Köyü [(Merkez) / UŞAK]’nde ÇAY / KAHVALTI molası verilecektir.

  TARİH: 05 Kasım 2023, Pazar
  SAAT: 07:45
  TOPLANMA YERİ: Atatürk ve Kurtuluş Anıtı (Hükümet Konağı Önü)

  AÇIKLAMA
  Katılımcılar yiyecek ve içeceklerini (ALKOLSÜZ) getireceklerdir. Enerji veren çerez ve kuru meyve (üzüm, incir, kayısı vb.) alınması önerilir. En az bir litre su alınız. Pazar sabahı görüşmek istemiyle, sağlıklı günler.

  ÖNEMLİ
  KIŞ: Arazi yürüyüşlerine uygun ayak bileğini saracak ve su geçirmeyen, nefes alan özellikte BOT giymelisiniz! Ayrıca; GÖZLÜK, TOZLUK, BATON, TERMAL KAR MASKESİ ya da BUFF & POLAR BANDANA, ELDİVEN, YAĞMURLUK ya da PANÇO, yedek TERMAL ÇORAP ya da YÜN ÇORAP, polar ya da yünlü iç katman (Pamuklu iç giysi önerilmez! Termal ya da yünlü olmalıdır.) alınması önerilir…

  HAVA TAHMİNİ
  09:00 dolayında yağış olabilir! 09:00 -12:00 saatleri arası “Gökyüzü Bulutlu”, 15:00-18:00 saatleri arasında ise “Gökyüzü Parçalı Bulutlu” görülmektedir.

  09:00-18:00 saatleri arası hissedilir sıcaklık ise 14 ile 16 derece arasında olacaktır.

  (*) Her mevsim sırt çantanızda yağmurluk bulundurunuz! ‏ — ile Akın Dede , Ferit Kıran , Hasan Öz , Ali Ergül , Eren Gedik , Fevziye Figen Türker , Serap Sağlam Sati , Yücel Çetin Dincer , Güldeniz Gökçe ve Mustafa Gökçe PEYNİRCİOĞLU konum Dişkaya yangın gözetleme kulesi, Uşak Merkez, Uşak, Ege Bölgesi, Türkiye
  Yorumlar (0)
  İleti onay bekliyor
  Akış ögesi yayınlandı. Bu öge artık akışınızda görüntülenecektir.
Araç ipucu içeriği yüklenemedi.